FAQ - odpovědi na časté dotazy

Jak provedu registraci, přihlášení, odhlášení nebo zrušení účtu?

Registraci je možné provést pomocí tlačítka registrovat v pravém horním rohu stránek. Zde je možné také přihlášení k Vašemu stávajícímu účtu. Pokud jste již přihlášeni, naleznete zde tlačítku pro zobrazení uživatelského účtu nebo k odhlášení z našeho fóra. Všechny tyto položky naleznete také na stránce www.sokolskeforum.cz/user
Pokud chcete účet zrušit, je to možné opět přes zobrazení Vašeho účtu. Zrušení účtu je potřeba potvrdit. Veškeré vaše příspěvky budou také označeny jako zadané "Návštěvníkem". Po zrušení uživatelského účtu jsou také vymazána veškerá Vaše osobní data z našeho webu, tak aby bylo vyhověno směrnici GDPR.

Proč se musím přihlásit nebo registrovat?

Jako anonymní návštěvník fóra máte možnost pouze procházet fórum a číst si příspěvky, které jsou určeny i pro neregistrované účastníky fóra. Pokud se chcete účastnit diskuze a reagovat na příspěvky, musíte si na fóru založit účet a dále být přihlášen. Poté dostanete možnost se zapojit do diskuze.

Button sidebar

Webové stránky Sokolské fórum používají moderní technologické prvky, jako jsou soubory cookies, pro lepší uživatelský zážitek.

Dále jsou použity analytické a reklamní služby. Pro podrobnější informace klikněte na tlačítko: Více informací